Kdy budou služby aktivovány ?

Aktivace objednaných služeb je prováděna do 24 hodin od doručení platby na náš účet a je o ní zákazník informován na kontaktním mailu automaticky. V případě že chcete aktivaci obratem, je třeba nám zaslat doklad o provedené platbě a nebo uhradit objednavku on-line.

Je-li doména převáděna od jiného registrátora, potom jsou služby aktivovány až po jejím úspěšném převedení.

Pokud z nějakého důvodu potřebujete platbu zpárovat dříve, než k nám dorazí, jsme schopni toto provést na základě zaslaného skenu složenky či elektronicky podepsaného PDF bankou.

Nepřijímáme jako doklad o platbě vytištěný a naskenovaný výpis z účtu ani screenshot z bankovnictví, v tomto případě je třeba počkat, než k nám platba bude doručena. Dále upozorňujeme, že aktivace služeb či prodlužování je prováděno tímto způsobem bez garancí rychlosti vyřízení z naší strany, tedy nedoporučujeme volit variantu zaplacení hostingu v den předpokládaného vypnutí hostingu z důvodu neprodloužení a následného zaslání skenu složenky. Opravdu tak nezaručíme, že platba bude zpárována včas.

Závisí především na zvoleném způsobu platby.

Platíte-li prostřednictvím Raiffeisenbank, pak je platba doručena během několika minut na nás účet a služby obvykle aktivní tentýž den.

Zvolíte-li pro platbu převod z jiné banky na území ČR, pak je převod ze zákona realizován do dvou pracovních dnů.

Pokud provedete platbu složenkou (tento způsob nedoporučujeme), pak počítejte 2-3 týdny, než bude platba na naší straně v pořádku zpárována, což je zapříčiněno způsobem doručování plateb Českou Poštou.

Pokud nemáte bankovní účet, doporučujeme na libovolné přepážce Raiffaisenbank vložit částku přímo na náš účet, je to mnohem lepší a rychlejší řešení, než platbu posílat složenkou.

Platbu provedete přímo v našem obchodě, nebo platbu za vaše aktivní služby (prodloužení) provedete na základě vystavené výzvy k platbě, ta je vždy vystavena pouze v elektronické podobě.
Na ní je uvedeno naše číslo účtu, variabilní symbol a částka. Důrazně prosíme o uvádění variabilního symbolu, v jiném případě nejsme schopni platbu identifikovat a proces aktivace služeb se výrazně protáhne. Mějte prosím na zřeteli, že opožděná úhrada může mít za následek zablokování služeb či vašeho doménového jména. Proto doporučujeme platbu neodkládat.